Інтенсив зі свідомості "SATORI"
Протягом 7 днів ми усвідомлено відсунемо все, що заважає досліджувати себе. Кожен перебуватиме в тиші, у форматі Дзен монастиря.
Інтенсив «SATORI» створений для тих, хто хоче всю свою енергію спрямувати для пошуку своєї внутрішньої суті. Ми працюватимемо в дзенській структурі, за допомогою якої ви зможете рухати свою енергію все глибше і глибше всередину. Дзен працює з внутрішньою реальністю століттями. Це для тих людей, які хочуть більш щиро проживати своє життя, випробувати шлях того, ким вони є.
Що таке процес «SATORI»?
  • Цей 7-денний процес - унікальна можливість для справжніх шукачів зануритися глибоко в пряме переживання своєї істинної природи. Це можливість відпустити свої забобони, упередження, вірування та переконання, пов'язані з вашою особистістю, з вашим розумом.
  • Це структурований процес, під час якого учасників запрошують використати коан (запитання, на яке немає відповіді) з метою безпосередньо випробувати, хто вони є.
Ошо, «Дзен - путь пардоксов»
«Вот что Дзен называет Сатори. Это полная раcслабленность вашего бытия. Это состояние сознания, когда у вас нет чувства, что вы что-то упустили, вам не нужно достигать больше ничего, вам не нужно никуда идти, у вас нет цели, все цели исчезли, все цели оставлены позади. Вы есть, вы просто есть. И в этом состоянии бытия вы растворяетесь полностью в целостности, и новое тиканье возникает в вас, которого раньше никогда не было. Это тиканье и есть сатори, самадхи, просветление... И последнее. Дзен не серьезен. Дзен обладает необычайным чувством юмора. Дзен содержит в себе смех. Дзен - это праздник»
Розклад найближчих ретритів
🔸 з 16 по 23 травня 2024
ретрит "SATORI"
🔸 з 14 по 21 липня
ретрит "SATORI"
🔸 з 12 по 19 вересня
ретрит "SATORI"
🔸 з 10 по 13 жовтня
ретрит "Who Is In?"
Як проходить процес
Під час цього ретриту, який триватиме 7 днів, ви перебуватимете весь час у просторі, що підтримує Ваш пошук. Тому що всі відволікаючі речі, які ви зустрічаєте в повсякденному житті, все, що вас відводить від пошуку, буде прибрано. І вся ваша енергія матиме можливість дійсно спрямуватися всередину.

Ми працюватимемо з коанами, це те, що прийшло до нас від Дзен. Коани - це питання, у яких немає логічної відповіді. Від розуму Ви не можете дати на них відповідь. Але їх можна пережити безпосередньо, отримавши прямий досвід. І весь цей процес створено таким чином для того, щоб Ви справді змогли отримати пряме переживання коана. І це залежить від Вас особисто, наскільки багато енергії Ви зможете спрямувати в цей процес, у якому є нескінченна глибина для Вас.

Ця структура дуже розвинена і водночас дуже наукова. Тому ми отримаємо допомогу від такої певної Дзен-структури. Це означає, що ви знайдете себе в дуже структурованому просторі, який дисциплінує. І формат інтенсиву точно такий, як в атмосфері Дзенського монастиря.
Саторі - це термін, який прийшов до нас із Дзенської традиції. І він означає раптовий проблиск просвітлення. І цей термін для Західних людей не настільки знайомий так, як на Сході, де люди працювали дуже багато зі своєю внутрішньою реальністю. І цей шлях самореалізації дуже добре описується і підтримується цими техніками.
Фото з минулих ретритів
Про ведучого ретриту
Рінді
ведучий
Навчався в ОШО Мультиверсітіті Пуна. Провів понад 100 груп (Містичні Троянди, Саторі, Народження заново, Поза Розумом та ін.)

+38 050 361 91 08 (Телеграм)
Де відбувається захід?
Ретритний центр «Відкрите небо» розташований за 40 км від Києва, в с.Трипілля, у мальовничому місці на березі Дніпра.
Скільки коштує участь?
Интенсив с 16 по 23 мая 2024
При оплате до 23 мая — 12700 грн.
В день начала мероприятия — 15000 грн.


Прийняти участь
Залишити заявку на участь
Заповніть невелику анкету, і ми зв'яжемося з вами і відповімо на всі запитання.
Натискаючи відправити, ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних
Київський ОШО-Центр
м. Київ, метро Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська 6е
Тел: +38 050 361 91 08
Email: rindikiev@gmail.com